Slike VISION Ренде Мено
Slike VISION Ренде Мено

VISION Ренде Мено

Vision Centar Gostivar
249ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус дрво и метал
Димензии:38.5x3.5x2cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Ананас ID

Шифра на производот
QZAMO4RS2X

EAN /   код

EAN /   код
8680136026987
249ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус дрво и метал
Димензии:38.5x3.5x2cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Ананас ID

Шифра на производот
QZAMO4RS2X

EAN /   код

EAN /   код
8680136026987
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.