Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи
Slike VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи

VISION Сет силиконски шпатули бамбус Золи

Vision Centar Gostivar
299ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус и силикон
Димензии:3x30 cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
07BMOWJ8T1

EAN /   код

EAN /   код
8681734405518
299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус и силикон
Димензии:3x30 cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
07BMOWJ8T1

EAN /   код

EAN /   код
8681734405518

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.