Slike VISION Сет за сол и бибер 2ПЦС
Slike VISION Сет за сол и бибер 2ПЦС

VISION Сет за сол и бибер 2ПЦС

Vision Centar Gostivar
199ДЕН

Боја:Светло кафеава

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус.
Сетот за сол и бибер Bevan е лесен и практичен.
Беван ќе ја комплетира елеганцијата на вашата маса.
Димензии:10x5x7 cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
66BMOEUOTS

EAN /   код

EAN /   код
8681734408823
199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус.
Сетот за сол и бибер Bevan е лесен и практичен.
Беван ќе ја комплетира елеганцијата на вашата маса.
Димензии:10x5x7 cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
66BMOEUOTS

EAN /   код

EAN /   код
8681734408823

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.