Selected image for Високи Чорапи

Високи Чорапи

Muppet Kids
250ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
Достапно во 7 бои :
Црна
Розова
Црвена
Виолетова
Кремова
Бела
Зелена
Изработени од пријатен,удобен материјал

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
3-18

Ананас ID

Шифра на производот
C7H3HGTSDU

EAN /   код

EAN /   код
42367593775341
250ДЕН

Опис на производот

Опис на производот:
Достапно во 7 бои :
Црна
Розова
Црвена
Виолетова
Кремова
Бела
Зелена
Изработени од пријатен,удобен материјал

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
3-18

Ананас ID

Шифра на производот
C7H3HGTSDU

EAN /   код

EAN /   код
42367593775341
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.