Slike VIVAX Клима инвертер ACP-09CH25AEMIs
Slike VIVAX Клима инвертер ACP-09CH25AEMIs

VIVAX Клима инвертер ACP-09CH25AEMIs

Климатизер МК
22.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 2.638(0.909~3.4)
Капацитет на греење (kw) 2.931(0.821~3.37)
Потрошувачка ладење (w) 710(100~1240)
Потрошувачка греење (w) 739(120~1200)
Проток на воздух: 520 m³
Одвлажнување(L): 1
SEER / SCOP: 6.2 / 4
Работна температура: -15°C ~+50°C
Препорачана површина: 00~25m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: УСБ
Димензии надворешна единица: 700 x 550 x 275 mm
Димензии внатрешна единица: 805 x 285 x 194 mm
Филтри: Био филтер. филтер за прaшина

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
21 dB
Моќ
2700 W

Ананас ID

Шифра на производот
LOQ5AK337L

EAN /   код

EAN /   код
ANAQ5T9YPD
22.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 2.638(0.909~3.4)
Капацитет на греење (kw) 2.931(0.821~3.37)
Потрошувачка ладење (w) 710(100~1240)
Потрошувачка греење (w) 739(120~1200)
Проток на воздух: 520 m³
Одвлажнување(L): 1
SEER / SCOP: 6.2 / 4
Работна температура: -15°C ~+50°C
Препорачана површина: 00~25m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: УСБ
Димензии надворешна единица: 700 x 550 x 275 mm
Димензии внатрешна единица: 805 x 285 x 194 mm
Филтри: Био филтер. филтер за прaшина

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
21 dB
Моќ
2700 W

Ананас ID

Шифра на производот
LOQ5AK337L

EAN /   код

EAN /   код
ANAQ5T9YPD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.