Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka

VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEHI+ R32 SILVER A+++ 12-ka

River Soft
39.999ДЕН

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

•12-ка Инвертер
• Енергетска класа (SEER/SCOP):A+++ (8.5/4.6)
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4308.00 W
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4396.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/3810 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:900 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:950 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ:700.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.20 l/h
• НИВО НА БУЧАВА:40.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -25 C ДО 50 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:11.30 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:26.40 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2
• ФРЕОН:R32
• ФИЛТРИ:Филтер за прашина, био филтер
• ДИМЕНЗИИ НАДВ.ЕДИНИЦА:765 X 303 X 555 mm

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Сребрена
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
40 dB
Површина за филтрирање
40
Моќ
3810 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
303 cm
Ширина (см)
765 cm
Висина (см)
555 cm

Ананас ID

Шифра на производот
M7X9JGMVHG

EAN /   код

EAN /   код
AN9H4XIDD6
39.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•12-ка Инвертер
• Енергетска класа (SEER/SCOP):A+++ (8.5/4.6)
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4308.00 W
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4396.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/3810 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:900 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:950 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ:700.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.20 l/h
• НИВО НА БУЧАВА:40.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -25 C ДО 50 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:11.30 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:26.40 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2
• ФРЕОН:R32
• ФИЛТРИ:Филтер за прашина, био филтер
• ДИМЕНЗИИ НАДВ.ЕДИНИЦА:765 X 303 X 555 mm

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Сребрена
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
40 dB
Површина за филтрирање
40
Моќ
3810 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
303 cm
Ширина (см)
765 cm
Висина (см)
555 cm

Ананас ID

Шифра на производот
M7X9JGMVHG

EAN /   код

EAN /   код
AN9H4XIDD6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.