Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka

VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AESI PRO R32 A++ 12-ka

River Soft
28.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• 12-ка Инвертер
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4381.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/3810 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1096 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1027 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ:530.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.20 l/h
• НИВО НА БУЧАВА:37.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -15 C ДО 50 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:8.70 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:23.70 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 35 м2
• ФРЕОН:R32
• ФИЛТРИ:Филтер за прашина
• ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:720 X 495 X 270 mm

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
37 dB
Површина за филтрирање
35
Моќ
3810 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
270 cm
Ширина (см)
720 cm
Висина (см)
495 cm

Ананас ID

Шифра на производот
G2X9JWT1O7

EAN /   код

EAN /   код
ANJH4XIJOF
28.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• 12-ка Инвертер
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4381.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/3810 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1096 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1027 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ:530.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.20 l/h
• НИВО НА БУЧАВА:37.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -15 C ДО 50 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:8.70 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:23.70 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 35 м2
• ФРЕОН:R32
• ФИЛТРИ:Филтер за прашина
• ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:720 X 495 X 270 mm

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
37 dB
Површина за филтрирање
35
Моќ
3810 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
270 cm
Ширина (см)
720 cm
Висина (см)
495 cm

Ананас ID

Шифра на производот
G2X9JWT1O7

EAN /   код

EAN /   код
ANJH4XIJOF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.