Slike VIVAX Клима инвертер ACP-12CH35AESI PRO
Slike VIVAX Клима инвертер ACP-12CH35AESI PRO

VIVAX Клима инвертер ACP-12CH35AESI PRO

Климатизер МК
24.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.517(0.821~4.162)
Капацитет на греење (kw) 3.81(0.85~4.777)
Потрошувачка ладење (w) 1096(120~1650)
Потрошувачка греење (w) 1027(110~1480)
Проток на воздух: 530 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7 / 4.1
Работна температура: -15°C ~+50°C
Препорачана површина: 20~30m²
Грејач во надворешна единица: Не
SMART/WI-FI: УСБ
Димензии надворешна единица: 720 x 270 x 495mm
Димензии внатрешна единица: 835 x 208 x 295 mm
Филтри: UV лампа за стерилизација, Био филтер. филтер за прaшина. ION

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
21 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
6SQ5ABCC18

EAN /   код

EAN /   код
AN9V5T9WGG
24.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.517(0.821~4.162)
Капацитет на греење (kw) 3.81(0.85~4.777)
Потрошувачка ладење (w) 1096(120~1650)
Потрошувачка греење (w) 1027(110~1480)
Проток на воздух: 530 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7 / 4.1
Работна температура: -15°C ~+50°C
Препорачана површина: 20~30m²
Грејач во надворешна единица: Не
SMART/WI-FI: УСБ
Димензии надворешна единица: 720 x 270 x 495mm
Димензии внатрешна единица: 835 x 208 x 295 mm
Филтри: UV лампа за стерилизација, Био филтер. филтер за прaшина. ION

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
21 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
6SQ5ABCC18

EAN /   код

EAN /   код
AN9V5T9WGG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.