Slike VIVAX Клима Инвертер  ACP-12CH35AEYI R32 A+++ 3.5kw
Slike VIVAX Клима Инвертер  ACP-12CH35AEYI R32 A+++ 3.5kw

VIVAX Клима Инвертер ACP-12CH35AEYI R32 A+++ 3.5kw

River Soft
59.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Енергетска класа (SEER/SCOP):A+++ (9.0/5.3)
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4815.00 W
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:7199.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/4249 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:750 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:943 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ:590.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.20 l/h
• НИВО НА БУЧАВА:45.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -32 C ДО 50 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:13.00 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:36.40 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2
• ФРЕОН:R32
• ФИЛТРИ:Bio филтер, jонизатор, филтер за прашина
• ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:800 X 554 X 333 mm

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Проток на загреан воздух (внатрешна единица)
590 m³/h
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
45 dB
Површина за филтрирање
40
Моќ
7199 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
333 cm
Ширина (см)
800 cm
Висина (см)
554 cm

Ананас ID

Шифра на производот
7XW9JNDT6D

EAN /   код

EAN /   код
ANED4XIYYF
59.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Енергетска класа (SEER/SCOP):A+++ (9.0/5.3)
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4815.00 W
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:7199.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/4249 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:750 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:943 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ:590.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.20 l/h
• НИВО НА БУЧАВА:45.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -32 C ДО 50 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:13.00 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:36.40 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2
• ФРЕОН:R32
• ФИЛТРИ:Bio филтер, jонизатор, филтер за прашина
• ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:800 X 554 X 333 mm

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Проток на загреан воздух (внатрешна единица)
590 m³/h
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
45 dB
Површина за филтрирање
40
Моќ
7199 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
333 cm
Ширина (см)
800 cm
Висина (см)
554 cm

Ананас ID

Шифра на производот
7XW9JNDT6D

EAN /   код

EAN /   код
ANED4XIYYF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.