Slike VIVAX Клима Инвертер  COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер  COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер  COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер  COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер  COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер  COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер  COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka
Slike VIVAX Клима Инвертер  COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka

VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-12CH35REWI R32 A+++ 12-ka

River Soft
51.990ДЕН

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:5199.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3500/4200 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:875 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1100 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ:650.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.60 l/h
• НИВО НА БУЧАВА:38.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -15 C ДО 43 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:10.00 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:31.50 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2
• ФРЕОН:R32
• ФИЛТРИ:Nano Aqua јонизатор,филтер за прашина и био филтер
• ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:800 X 553 X 275 mm

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Сребрена
Проток на загреан воздух (внатрешна единица)
650 m³/h
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
38 dB
Површина за филтрирање
40
Моќ
5199 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
275 cm
Ширина (см)
800 cm
Висина (см)
553 cm

Ананас ID

Шифра на производот
40W9JXX7PS

EAN /   код

EAN /   код
AN5D4XI5EX
51.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:5199.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3500/4200 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:875 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1100 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ:650.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.60 l/h
• НИВО НА БУЧАВА:38.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -15 C ДО 43 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:10.00 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:31.50 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2
• ФРЕОН:R32
• ФИЛТРИ:Nano Aqua јонизатор,филтер за прашина и био филтер
• ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:800 X 553 X 275 mm

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Сребрена
Проток на загреан воздух (внатрешна единица)
650 m³/h
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
38 dB
Површина за филтрирање
40
Моќ
5199 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
275 cm
Ширина (см)
800 cm
Висина (см)
553 cm

Ананас ID

Шифра на производот
40W9JXX7PS

EAN /   код

EAN /   код
AN5D4XI5EX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.