Slike VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka
Slike VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka
Slike VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka
Slike VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka
Slike VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka
Slike VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka
Slike VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka
Slike VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka

VIVAX Клима Инвертер COOL ACP-18CH50AEMI R32 18ka

River Soft
46.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Ененегретска класа (SEER/SCOP): A++ (7.1/4.0)
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 6130.00 W
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 6740.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 5280/5570 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 1539 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 1480 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 840.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.80 l/h
• НИВО НА БУЧАВА: 44.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 C ДО 50 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 10.00 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 34.00 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: 55 м2
• ФРЕОН: R32
• ФИЛТРИ: Био филтер, филтер за прашина
• ДИМЕНЗИИ ВНАТ. ЕДИНИЦА: 957 X 302 X 213 mm
• ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: 800 X 554 X 333 mm
• Висока ефикасност, самодијагноза, 1W standby, заштита на вентил надворешна единица, 12 Fan Speed, self cleaning, индикатор за истекување на гасот за разладување, безшумна операција, двосмерен одвод на кондензат, дигитален екран, sleep mode, тајмер, интелегентно отопување, memory функција, турбо, припрема за WiFi ( WiFi ready )

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
44 dB
Површина за филтрирање
55
Моќ
5570 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
213 cm
Ширина (см)
957 cm
Висина (см)
302 cm

Ананас ID

Шифра на производот
FRW9JM7J84

EAN /   код

EAN /   код
ANLJ4XIZV7
46.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Ененегретска класа (SEER/SCOP): A++ (7.1/4.0)
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 6130.00 W
• МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 6740.00 W
• ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 5280/5570 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 1539 W
• ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 1480 W
• ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 840.00 m3
• КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.80 l/h
• НИВО НА БУЧАВА: 44.00 dB
• РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 C ДО 50 C
• МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 10.00 kg
• МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 34.00 kg
• ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: 55 м2
• ФРЕОН: R32
• ФИЛТРИ: Био филтер, филтер за прашина
• ДИМЕНЗИИ ВНАТ. ЕДИНИЦА: 957 X 302 X 213 mm
• ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: 800 X 554 X 333 mm
• Висока ефикасност, самодијагноза, 1W standby, заштита на вентил надворешна единица, 12 Fan Speed, self cleaning, индикатор за истекување на гасот за разладување, безшумна операција, двосмерен одвод на кондензат, дигитален екран, sleep mode, тајмер, интелегентно отопување, memory функција, турбо, припрема за WiFi ( WiFi ready )

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
44 dB
Површина за филтрирање
55
Моќ
5570 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
213 cm
Ширина (см)
957 cm
Висина (см)
302 cm

Ананас ID

Шифра на производот
FRW9JM7J84

EAN /   код

EAN /   код
ANLJ4XIZV7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.