0 thumbnail image for VIVAX Вентилатор CORDYS CVE 31T
1 thumbnail image for VIVAX Вентилатор CORDYS CVE 31T
Selected image for VIVAX Вентилатор CORDYS CVE 31T
Selected image for VIVAX Вентилатор CORDYS CVE 31T

VIVAX Вентилатор CORDYS CVE 31T

890ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

• Моќност: 40 W
• Висина: 50 cm
• Дијаметар: 30 cm
• Број на брзини: 3
• Со осцилација
• Контролна плоча: Механичка

Спецификации

Бренд
Vivax

Тежина и димензии

Тежина
2 kg
Тежина (кг)
2 kg
Висина (см)
50 cm

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
40 W

Ананас ID

Шифра на производот
02U0GF074F

EAN /   код

EAN /   код
3856005183555
890ДЕН

Опис на производот

• Моќност: 40 W
• Висина: 50 cm
• Дијаметар: 30 cm
• Број на брзини: 3
• Со осцилација
• Контролна плоча: Механичка

Спецификации

Бренд
Vivax

Тежина и димензии

Тежина
2 kg
Тежина (кг)
2 kg
Висина (см)
50 cm

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
40 W

Ананас ID

Шифра на производот
02U0GF074F

EAN /   код

EAN /   код
3856005183555
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.