Slike VOX Цедалка CES 8109 B
Slike VOX Цедалка CES 8109 B

VOX Цедалка CES 8109 B

River Soft
1.490 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
1.240ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 05/12/2023

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Цедалка VOX
Дводимензионален конус за сечење овошје: Да
Двојна ротација: Да
Капацитет на садот: 1.2 л
Простор за складирање на кабли: Да
Сад: Да
Сила: 40 W
Сите делови безбедни за миење садови: Да
Тивко работење на соковникот Под 65dB
System safety Соковникот ќе работи само ако сите делови се поставени хармонично, нема опасност од повреди
Нето тежина: 1.04 кг
Вкупна тежина:1.28 кг
Димензии на апаратот(ШxВxД): 22 x 19 x 24.5 цм

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Жолта

Моќ

Моќ
40 W

Карактеристики

Капацитет на бокалот
1.2 L

Тежина

Тежина
1.04 kg
Ширина
220 mm
Длабочина
245 mm
Висина
190 mm

Ананас ID

Шифра на производот
VQKE2DX5DE

EAN /   код

EAN /   код
ANHTTG0JJ1
1.490 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
1.240ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Цедалка VOX
Дводимензионален конус за сечење овошје: Да
Двојна ротација: Да
Капацитет на садот: 1.2 л
Простор за складирање на кабли: Да
Сад: Да
Сила: 40 W
Сите делови безбедни за миење садови: Да
Тивко работење на соковникот Под 65dB
System safety Соковникот ќе работи само ако сите делови се поставени хармонично, нема опасност од повреди
Нето тежина: 1.04 кг
Вкупна тежина:1.28 кг
Димензии на апаратот(ШxВxД): 22 x 19 x 24.5 цм

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Жолта

Моќ

Моќ
40 W

Карактеристики

Капацитет на бокалот
1.2 L

Тежина

Тежина
1.04 kg
Ширина
220 mm
Длабочина
245 mm
Висина
190 mm

Ананас ID

Шифра на производот
VQKE2DX5DE

EAN /   код

EAN /   код
ANHTTG0JJ1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.