Slike VOX Цедалка за цитрус CES 8025
Slike VOX Цедалка за цитрус CES 8025
Slike VOX Цедалка за цитрус CES 8025
Slike VOX Цедалка за цитрус CES 8025
Slike VOX Цедалка за цитрус CES 8025
Slike VOX Цедалка за цитрус CES 8025
Slike VOX Цедалка за цитрус CES 8025
Slike VOX Цедалка за цитрус CES 8025

VOX Цедалка за цитрус CES 8025

АНАНАС ШОП
1.590 ДЕНЗаштеда 571 ДЕН
1.019ДЕН
Понудата важи од 24/09/2023 до 20/10/2023

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

 • Моќност: 40 W Капацитет на садот: 1,2 l
 • Контејнер: Да
 • Безбедност на системот: соковникот ќе работи само ако сите делови се хармонично поставени, нема ризик од повреда
 • Тивка работа на соковникот: под 65 dB
 • Други бенефиции: сите делови можат да се мијат во машина за садови, можност за двонасочна ротација, конус за сечење во две големини
 • Лесно складирање: простор за складирање на кабли
 • Лесно чистење: сите делови се безбедни во машина за миење садови
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 22 x 19 x 24,5 см
 • Димензии на спакуван уред (ШxВxД): 17,5 x 17,5 x 24 cm
 • Нето тежина: 1,04 кг
 • Бруто тежина: 1,28 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Шарена

Моќ

Моќ
40 W

Карактеристики

Капацитет на сад
1.2 L
Кабелирање
Да
Други карактеристики
Сад: Да; Деловите можат да се мијат во машина за садови: Да; Чаша за цедење со двострана ротација: Да; Ширина на пакувањето [mm]: 175; Длабочина на пакувањето [mm]: 240; Висина на пакувањето [mm]: 175; Количина по пакет [парчиња]: 1;

Тежина

Тежина
1.04 kg
Ширина
220 mm
Длабочина
245 mm
Висина
190 mm

Ананас ID

Шифра на производот
KF4Y7SO5H5

EAN /   код

EAN /   код
8606019605872
1.590 ДЕНЗаштеда 571 ДЕН
1.019ДЕН
Понудата важи од 24/09/2023 до 20/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

 • Моќност: 40 W Капацитет на садот: 1,2 l
 • Контејнер: Да
 • Безбедност на системот: соковникот ќе работи само ако сите делови се хармонично поставени, нема ризик од повреда
 • Тивка работа на соковникот: под 65 dB
 • Други бенефиции: сите делови можат да се мијат во машина за садови, можност за двонасочна ротација, конус за сечење во две големини
 • Лесно складирање: простор за складирање на кабли
 • Лесно чистење: сите делови се безбедни во машина за миење садови
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 22 x 19 x 24,5 см
 • Димензии на спакуван уред (ШxВxД): 17,5 x 17,5 x 24 cm
 • Нето тежина: 1,04 кг
 • Бруто тежина: 1,28 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Шарена

Моќ

Моќ
40 W

Карактеристики

Капацитет на сад
1.2 L
Кабелирање
Да
Други карактеристики
Сад: Да; Деловите можат да се мијат во машина за садови: Да; Чаша за цедење со двострана ротација: Да; Ширина на пакувањето [mm]: 175; Длабочина на пакувањето [mm]: 240; Висина на пакувањето [mm]: 175; Количина по пакет [парчиња]: 1;

Тежина

Тежина
1.04 kg
Ширина
220 mm
Длабочина
245 mm
Висина
190 mm

Ананас ID

Шифра на производот
KF4Y7SO5H5

EAN /   код

EAN /   код
8606019605872
Понуди од други продавачи за истиот производ
VOX Цедалка за цитрус CES 8025
VOX Цедалка за цитрус CES 8025
1.590ДЕН
Кај продавачотБител
Понуди од други продавачи за истиот производ
VOX Цедалка за цитрус CES 8025
VOX Цедалка за цитрус CES 8025
1.590ДЕН
Кај продавачотБител

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.