Slike VOX Електрична скара GB1000
Slike VOX Електрична скара GB1000
Slike VOX Електрична скара GB1000
Slike VOX Електрична скара GB1000
Slike VOX Електрична скара GB1000
Slike VOX Електрична скара GB1000
Slike VOX Електрична скара GB1000
Slike VOX Електрична скара GB1000

VOX Електрична скара GB1000

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
2.190 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.590ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Електрична скара VOX

 • Моќност: 2000 W
 • Димензии на таблата: 50,8 x 25,5 cm
 • Нелепливи чинии: овие плочи овозможуваат исклучително лесно чистење
 • Материјал на грејните плочи: алуминиум
 • Послужавник за вишок масло: Вишокот масло лесно се отстранува
 • Термостат: Ви овозможува да ја прилагодите температурата по желба
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 55,1 x 6 x 28,6 см
 • Димензии на комерцијална амбалажа (ШxВxД): 59,8 x 9 x 32,6 см
 • Нето тежина: 2,28 кг
 • Бруто тежина: 2,76 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
2000 W
Прилагодлив термостат
Да
Други карактеристики
Површина за готвење: 508x255mm; Брадавици што не се лизгаат: Да; Фиока за капење: Да; Материјал за површината за готвење: Алуминиум; Лесно чистење: Да; Длабочина [mm]: 286; Ширина на пакувањето [mm]: 598; Длабочина на пакувањето [mm]: 326; Висина на пакувањето [mm]: 90;

Димензии на производот

Ширина (см)
551 cm
Висина (см)
60 cm
Тежина (кг)
2280 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EIJ032U6N6

EAN /   код

EAN /   код
8606019601362
2.190 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.590ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Електрична скара VOX

 • Моќност: 2000 W
 • Димензии на таблата: 50,8 x 25,5 cm
 • Нелепливи чинии: овие плочи овозможуваат исклучително лесно чистење
 • Материјал на грејните плочи: алуминиум
 • Послужавник за вишок масло: Вишокот масло лесно се отстранува
 • Термостат: Ви овозможува да ја прилагодите температурата по желба
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 55,1 x 6 x 28,6 см
 • Димензии на комерцијална амбалажа (ШxВxД): 59,8 x 9 x 32,6 см
 • Нето тежина: 2,28 кг
 • Бруто тежина: 2,76 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
2000 W
Прилагодлив термостат
Да
Други карактеристики
Површина за готвење: 508x255mm; Брадавици што не се лизгаат: Да; Фиока за капење: Да; Материјал за површината за готвење: Алуминиум; Лесно чистење: Да; Длабочина [mm]: 286; Ширина на пакувањето [mm]: 598; Длабочина на пакувањето [mm]: 326; Висина на пакувањето [mm]: 90;

Димензии на производот

Ширина (см)
551 cm
Висина (см)
60 cm
Тежина (кг)
2280 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EIJ032U6N6

EAN /   код

EAN /   код
8606019601362
Понуди од други продавачи за истиот производ
VOX Електрична скара GB1000
VOX Електрична скара GB1000
2.490ДЕН
Кај продавачотБител

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
VOX Електрична скара GB1000
VOX Електрична скара GB1000
2.490ДЕН
Кај продавачотБител

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.