Slike VOX Фен за коса  HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.
Slike VOX Фен за коса  HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.
Slike VOX Фен за коса  HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.
Slike VOX Фен за коса  HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.
Slike VOX Фен за коса  HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.
Slike VOX Фен за коса  HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.
Slike VOX Фен за коса  HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.
Slike VOX Фен за коса  HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.

VOX Фен за коса HT 8776 1800W 2 брзини / 3 темп.

River Soft
1.690 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
1.290ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 30/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Бојата Црна
• Број на брзини 2
• Tенок концентратор на вентилаторот,
• Kука за монтирање
• Cool shot Да
• Бројот на температурата 3
• Голем проток на воздух за брзо сушење Да
• Заштита од прегревање Да
• Јонска Да
• Отстранлива задна решетка Да
• Сила 1800 W

Спецификации

Бренд
VOX

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќ
1800 W
Автоматско исклучување
Не
Број на брзини
2
Поставување на количината на топлина
3
Јонска нега
Да
Ергономска рачка
Да
Може да се монтира на ѕид
Да

Ананас ID

Шифра на производот
M1DJQA1PAK

EAN /   код

EAN /   код
ANLHVXP9DQ
1.690 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
1.290ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 30/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Бојата Црна
• Број на брзини 2
• Tенок концентратор на вентилаторот,
• Kука за монтирање
• Cool shot Да
• Бројот на температурата 3
• Голем проток на воздух за брзо сушење Да
• Заштита од прегревање Да
• Јонска Да
• Отстранлива задна решетка Да
• Сила 1800 W

Спецификации

Бренд
VOX

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќ
1800 W
Автоматско исклучување
Не
Број на брзини
2
Поставување на количината на топлина
3
Јонска нега
Да
Ергономска рачка
Да
Може да се монтира на ѕид
Да

Ананас ID

Шифра на производот
M1DJQA1PAK

EAN /   код

EAN /   код
ANLHVXP9DQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.