Slike VOX Фритеза  FT 5410
Slike VOX Фритеза  FT 5410
Slike VOX Фритеза  FT 5410
Slike VOX Фритеза  FT 5410
Slike VOX Фритеза  FT 5410
Slike VOX Фритеза  FT 5410
Slike VOX Фритеза  FT 5410
Slike VOX Фритеза  FT 5410

VOX Фритеза FT 5410

АНАНАС ШОП
3.990 ДЕНЗаштеда 1.461 ДЕН
2.529ДЕН
Понудата важи од 24/09/2023 до 20/10/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност: 2750 W
Капацитет: 3,5 l
Материјал за внатрешноста на уредот: нерѓосувачки челик
Дополнителни предности: Ладење на допир, машина за миење садови, лесен за користење, светлосни сигнали, голем проѕирен прозорец
Димензии на уредот (ШxВxД): 41 x 25,2 x 27,6 cm
Димензии на комерцијална амбалажа (ШxВxД): 44,4 x 27,4 x 29,6 cm
Нето тежина: 2,95 kg
Бруто тежина: 3,48 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
2750 W
Капацитети
3.5 L
Прозорец за гледање
Да
Прилагодлив термостат
Да
Други карактеристики
Материјал: нерѓосувачки челик; Ладни рачки на допир: Да; Деловите можат да се мијат во машина за садови: Да; Може да се мие во машина за садови: Да; Длабочина [mm]: 276; Ширина на пакувањето [mm]: 444; Длабочина на пакувањето [mm]: 296; Висина на пакувањето [mm]: 274; Тежина на пакувањето [kg]: 3,48;

Димензии на производот

Ширина (см)
410 cm
Висина (см)
252 cm
Тежина (кг)
2.95 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2E4Y7X56K3

EAN /   код

EAN /   код
8606019602017
3.990 ДЕНЗаштеда 1.461 ДЕН
2.529ДЕН
Понудата важи од 24/09/2023 до 20/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност: 2750 W
Капацитет: 3,5 l
Материјал за внатрешноста на уредот: нерѓосувачки челик
Дополнителни предности: Ладење на допир, машина за миење садови, лесен за користење, светлосни сигнали, голем проѕирен прозорец
Димензии на уредот (ШxВxД): 41 x 25,2 x 27,6 cm
Димензии на комерцијална амбалажа (ШxВxД): 44,4 x 27,4 x 29,6 cm
Нето тежина: 2,95 kg
Бруто тежина: 3,48 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
2750 W
Капацитети
3.5 L
Прозорец за гледање
Да
Прилагодлив термостат
Да
Други карактеристики
Материјал: нерѓосувачки челик; Ладни рачки на допир: Да; Деловите можат да се мијат во машина за садови: Да; Може да се мие во машина за садови: Да; Длабочина [mm]: 276; Ширина на пакувањето [mm]: 444; Длабочина на пакувањето [mm]: 296; Висина на пакувањето [mm]: 274; Тежина на пакувањето [kg]: 3,48;

Димензии на производот

Ширина (см)
410 cm
Висина (см)
252 cm
Тежина (кг)
2.95 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2E4Y7X56K3

EAN /   код

EAN /   код
8606019602017
Понуди од други продавачи за истиот производ
VOX Фритеза FT 5410
VOX Фритеза  FT 5410
3.990ДЕН
Кај продавачотБител
Понуди од други продавачи за истиот производ
VOX Фритеза FT 5410
VOX Фритеза  FT 5410
3.990ДЕН
Кај продавачотБител

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.