Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR
Slike VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR

VOX Инвертер клима уред IVA1-12IR

Бител
24.900ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Начин на работа: Инвертер
• Енергетска класа на ладење: A++
• Грејна енергетска класа: A+
• Антифунгус: Да
• Автоматско рестартирање: Да
• Боја: Бела
• Елиминација на влага: Да
• Автоматско рестартирање
• IFEEL
• Против габи
• Подготвен за Wi-Fi
• Длабок сон
• LCD дисплеј
• Автоматско чистење
• Вид на гас: R32
• Капацитет за греење: 3600 W
• Капацитет за ладење: 3500 W
• Ниво на бучава на надворешната единица: 62 dB
• Ниво на бучава во внатрешната единица: 54 dB
• Номинален капацитет: 12000 BTU
• Потрошувачка на енергија при загревање: 1150 W
• Потрошувачка на енергија при ладење: 1190 W
• Димензии на надворешната единица (ШxВxД): 73 x 54,5 x 28,5 cm
• Димензии на внатрешната единица (ШxВxД): 75 x 28,5 x 20 cm
• Нето тежина на надворешната единица: 22,5 kg
• Нето тежина на внатрешна единица: 8,5 kg

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Бела
Капацитет на BTU
12000 BTU
Фреон
R32

Димензии на производот

Должина (см)
20.1 cm
Ширина (см)
75 cm
Висина (см)
28.5 cm

Ананас ID

Шифра на производот
7NGCMBKB8G

EAN /   код

EAN /   код
8606019601645
24.900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Начин на работа: Инвертер
• Енергетска класа на ладење: A++
• Грејна енергетска класа: A+
• Антифунгус: Да
• Автоматско рестартирање: Да
• Боја: Бела
• Елиминација на влага: Да
• Автоматско рестартирање
• IFEEL
• Против габи
• Подготвен за Wi-Fi
• Длабок сон
• LCD дисплеј
• Автоматско чистење
• Вид на гас: R32
• Капацитет за греење: 3600 W
• Капацитет за ладење: 3500 W
• Ниво на бучава на надворешната единица: 62 dB
• Ниво на бучава во внатрешната единица: 54 dB
• Номинален капацитет: 12000 BTU
• Потрошувачка на енергија при загревање: 1150 W
• Потрошувачка на енергија при ладење: 1190 W
• Димензии на надворешната единица (ШxВxД): 73 x 54,5 x 28,5 cm
• Димензии на внатрешната единица (ШxВxД): 75 x 28,5 x 20 cm
• Нето тежина на надворешната единица: 22,5 kg
• Нето тежина на внатрешна единица: 8,5 kg

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Бела
Капацитет на BTU
12000 BTU
Фреон
R32

Димензии на производот

Должина (см)
20.1 cm
Ширина (см)
75 cm
Висина (см)
28.5 cm

Ананас ID

Шифра на производот
7NGCMBKB8G

EAN /   код

EAN /   код
8606019601645
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.