Slike VOX Клима Инвертер  IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна
Slike VOX Клима Инвертер  IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна
Slike VOX Клима Инвертер  IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна
Slike VOX Клима Инвертер  IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна
Slike VOX Клима Инвертер  IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна
Slike VOX Клима Инвертер  IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна
Slike VOX Клима Инвертер  IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна
Slike VOX Клима Инвертер  IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна

VOX Клима Инвертер IVA8-12JRBW Wi-Fi 12ka 3.5KW LCD Display / црна

River Soft
36.900ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Инвертер Сплит систем
• Систем на разделување на инверторот
• Номинален капацитет: 12000 BTU
• Потрошувачка на електрична енергија при греење: 970 W
• Потрошена струја при ладењето: 1090 W
• Отвор за воздух: 600 m3/h
• Против габи: Да
• Употреба на тајмер; Да
• Повеќе гасови: R32
• I Feel: Да
• Технологија: Deep sleep, Filter anti-2.5pm, LCD Display, WiFi интегриран, Автоматско чистење ( само-чистење), Инвертер
• Класа на енергија: A++/A+
• Авто рестартирање: Да
• 5 нивоа на вентилација: Да
• Само-дијагностицирање: Да
• Коефициент на SCOP: 4.14
• Коефициент на SEER: 6.12
• Turbo mode: Да
• Заштита од истекување на гас: Да
• Ниво на бучава на внатрешната единица: 54 dB
• Ниво на бучава на надворешната единица: 60 dB
• Димензии на надворешната единица (ШxВxД): 720x540x260 мм
• Димензии на внатрешната единица (ШxВxД): 792x292x201 мм
• Нето тежина на внатрешната единица 8,5 кг
• Нето тежина на надворешната единица 25 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Црна
Капацитет на BTU
12000 BTU
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
60 dB
Ниво на бучава во внатрешната единица (мала брзина)
54 dB
Моќ
1000 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
201 cm
Ширина (см)
792 cm
Висина (см)
292 cm

Ананас ID

Шифра на производот
H9W9JABMPI

EAN /   код

EAN /   код
ANMI4XI5D0
36.900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Инвертер Сплит систем
• Систем на разделување на инверторот
• Номинален капацитет: 12000 BTU
• Потрошувачка на електрична енергија при греење: 970 W
• Потрошена струја при ладењето: 1090 W
• Отвор за воздух: 600 m3/h
• Против габи: Да
• Употреба на тајмер; Да
• Повеќе гасови: R32
• I Feel: Да
• Технологија: Deep sleep, Filter anti-2.5pm, LCD Display, WiFi интегриран, Автоматско чистење ( само-чистење), Инвертер
• Класа на енергија: A++/A+
• Авто рестартирање: Да
• 5 нивоа на вентилација: Да
• Само-дијагностицирање: Да
• Коефициент на SCOP: 4.14
• Коефициент на SEER: 6.12
• Turbo mode: Да
• Заштита од истекување на гас: Да
• Ниво на бучава на внатрешната единица: 54 dB
• Ниво на бучава на надворешната единица: 60 dB
• Димензии на надворешната единица (ШxВxД): 720x540x260 мм
• Димензии на внатрешната единица (ШxВxД): 792x292x201 мм
• Нето тежина на внатрешната единица 8,5 кг
• Нето тежина на надворешната единица 25 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Црна
Капацитет на BTU
12000 BTU
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
60 dB
Ниво на бучава во внатрешната единица (мала брзина)
54 dB
Моќ
1000 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
201 cm
Ширина (см)
792 cm
Висина (см)
292 cm

Ананас ID

Шифра на производот
H9W9JABMPI

EAN /   код

EAN /   код
ANMI4XI5D0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.