Slike VOX Клима уред PDA07C
Slike VOX Клима уред PDA07C

VOX Клима уред PDA07C

АНАНАС ШОП
17.900 ДЕНЗаштеда 2.910 ДЕН
14.990ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

 • Енергетска класа: А
 • Потрошувачка на енергија 0,7 kWh на 60 минути
 • Антифунгус: Да
 • Автоматско рестартирање: Да
 • Боја: Белa
 • Проток на воздух (затворен) (m3/h): 320 m3/h
 • Капацитет за ладење: 2050 В
 • Тип на гас: R290
 • Ниво на бучава во внатрешната единица: 63 dB
 • Номинален капацитет: 7000 BTU
 • Ладење: Да
 • Димензии на внатрешната единица (ШxВxД): 350x682x309 mm
 • Внатрешна единица бруто тежина: 27 кг
 • Нето тежина на внатрешната единица: 22 кг
 • Димензии на пакувањето на внатрешната единица (ШxВxД): 385x885x380 mm
 • Гаранција - 5 години

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
42P1OBXYGS

EAN /   код

EAN /   код
ANQE0ZN9G5
17.900 ДЕНЗаштеда 2.910 ДЕН
14.990ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

 • Енергетска класа: А
 • Потрошувачка на енергија 0,7 kWh на 60 минути
 • Антифунгус: Да
 • Автоматско рестартирање: Да
 • Боја: Белa
 • Проток на воздух (затворен) (m3/h): 320 m3/h
 • Капацитет за ладење: 2050 В
 • Тип на гас: R290
 • Ниво на бучава во внатрешната единица: 63 dB
 • Номинален капацитет: 7000 BTU
 • Ладење: Да
 • Димензии на внатрешната единица (ШxВxД): 350x682x309 mm
 • Внатрешна единица бруто тежина: 27 кг
 • Нето тежина на внатрешната единица: 22 кг
 • Димензии на пакувањето на внатрешната единица (ШxВxД): 385x885x380 mm
 • Гаранција - 5 години

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
42P1OBXYGS

EAN /   код

EAN /   код
ANQE0ZN9G5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.