Selected image for VOX Микро печка MWH M19

VOX Микро печка MWH M19

AНАНАС ШОП
4.599 ДЕНЗаштеда 1.009 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Карактеристики:

 • Mоќност: 700 W
 • Капацитет: 20 L
 • Контрола: Механичка
 • Степени на моќност: 5
 • Дијаметар на ротирачка чинија: 255 mm
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Функции за брзо одмрзнување на храна
 • Подготовка на храна со систем за ротација
 • Осветлување на рерна
 • Фреквенција на работа: 2450 MHz
 • Димензии (ШхВхД): 458х329х267 mm
 • Боја: Бела

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
9.55 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
O47953JWEB

EAN /   код

EAN /   код
ANM99R48YS
4.599 ДЕНЗаштеда 1.009 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:

 • Mоќност: 700 W
 • Капацитет: 20 L
 • Контрола: Механичка
 • Степени на моќност: 5
 • Дијаметар на ротирачка чинија: 255 mm
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Функции за брзо одмрзнување на храна
 • Подготовка на храна со систем за ротација
 • Осветлување на рерна
 • Фреквенција на работа: 2450 MHz
 • Димензии (ШхВхД): 458х329х267 mm
 • Боја: Бела

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
9.55 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
O47953JWEB

EAN /   код

EAN /   код
ANM99R48YS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.