Slike VOX Пегла DBL 5071
Slike VOX Пегла DBL 5071
Slike VOX Пегла DBL 5071
Slike VOX Пегла DBL 5071
Slike VOX Пегла DBL 5071
Slike VOX Пегла DBL 5071
Slike VOX Пегла DBL 5071
Slike VOX Пегла DBL 5071

VOX Пегла DBL 5071

АНАНАС ШОП
1.490 ДЕНЗаштеда 361 ДЕН
1.129ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

 • Моќност: 2200 W
 • Транспарентен резервоар за лесно полнење: 300 ml
 • Систем против капнување: Спречува истекување на вода при пониски работни температури
 • Систем против калцификација: Овозможува долготрајна употреба без често чистење
 • Систем за самочистење: систем кој ги пробива блокадите предизвикани од бигор под притисок
 • Пеглање на суво: можно е да се пегла без пареа
 • Должина на кабелот: 2,5 m
 • Дополнителни придобивки: променливо прилагодлива пареа, вертикална пареа
 • Грејна плоча: Керамика - овозможува лесно пеглање, без лепење на ткаенината
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 26 x 11 x 13 cm
 • Димензии на спакуван уред (ВxDxW): 28,5 x 12,8 x 15,2 cm

Спецификации

Бренд
VOX

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Капацитет на резервоарот за вода
0.03 L
Тип
Пегла

Тежина

Ширина
260 mm
Длабочина
130 mm
Висина
110 mm

Ананас ID

Шифра на производот
0BAGVRO8Q0

EAN /   код

EAN /   код
8606107731773
1.490 ДЕНЗаштеда 361 ДЕН
1.129ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

 • Моќност: 2200 W
 • Транспарентен резервоар за лесно полнење: 300 ml
 • Систем против капнување: Спречува истекување на вода при пониски работни температури
 • Систем против калцификација: Овозможува долготрајна употреба без често чистење
 • Систем за самочистење: систем кој ги пробива блокадите предизвикани од бигор под притисок
 • Пеглање на суво: можно е да се пегла без пареа
 • Должина на кабелот: 2,5 m
 • Дополнителни придобивки: променливо прилагодлива пареа, вертикална пареа
 • Грејна плоча: Керамика - овозможува лесно пеглање, без лепење на ткаенината
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 26 x 11 x 13 cm
 • Димензии на спакуван уред (ВxDxW): 28,5 x 12,8 x 15,2 cm

Спецификации

Бренд
VOX

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Капацитет на резервоарот за вода
0.03 L
Тип
Пегла

Тежина

Ширина
260 mm
Длабочина
130 mm
Висина
110 mm

Ананас ID

Шифра на производот
0BAGVRO8Q0

EAN /   код

EAN /   код
8606107731773
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.