Slike VOX Сецко MC 406, 500w, 2 брзини
Slike VOX Сецко MC 406, 500w, 2 брзини

VOX Сецко MC 406, 500w, 2 брзини

River Soft
1.590 ДЕНЗаштеда 550 ДЕН
1.040ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 30/12/2023

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Сецко VOX
Број на брзини: 2
Дробење на мраз: Да
Стаклен сад: Да
Чаша во која можно да се исецка тврд зеленчук и мраз
Број на ножеви: 2
Капацитет на садот: 1л
Определување ICE CRUSH
Сила 500 W
Функционални тастери
Сите делови се мијат во машина за миење садови
Нето тежина 1.52 kg
Вкупна тежина 1.78 kg
Димензии на апаратот (ШxВxД) 17,4 x 17,4 x 27,2 cm

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Црвена
тип на јадење
Стакло

Моќ

Моќ
500 W

Карактеристики

Број на брзини
2
Капацитет на бокалот
1 L

Тежина

Тежина
1.52 kg
Ширина
174 mm
Длабочина
272 mm
Висина
174 mm

Ананас ID

Шифра на производот
BEPE2U0OL5

EAN /   код

EAN /   код
ANGQTG0JL3
1.590 ДЕНЗаштеда 550 ДЕН
1.040ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 30/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Сецко VOX
Број на брзини: 2
Дробење на мраз: Да
Стаклен сад: Да
Чаша во која можно да се исецка тврд зеленчук и мраз
Број на ножеви: 2
Капацитет на садот: 1л
Определување ICE CRUSH
Сила 500 W
Функционални тастери
Сите делови се мијат во машина за миење садови
Нето тежина 1.52 kg
Вкупна тежина 1.78 kg
Димензии на апаратот (ШxВxД) 17,4 x 17,4 x 27,2 cm

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Црвена
тип на јадење
Стакло

Моќ

Моќ
500 W

Карактеристики

Број на брзини
2
Капацитет на бокалот
1 L

Тежина

Тежина
1.52 kg
Ширина
174 mm
Длабочина
272 mm
Висина
174 mm

Ананас ID

Шифра на производот
BEPE2U0OL5

EAN /   код

EAN /   код
ANGQTG0JL3

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.