0 thumbnail image for VOX Соковник SJ479 црвен
1 thumbnail image for VOX Соковник SJ479 црвен
Selected image for VOX Соковник SJ479 црвен
Selected image for VOX Соковник SJ479 црвен

VOX Соковник SJ479 црвен

Бител
7.090 ДЕНЗаштеда 2.200 ДЕН
4.890ДЕН
Понудата важи од 18/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Тајната на ладното цедење е во „жлебот“, кој темелно ги дроби овошјето и зеленчукот, а со тоа не создава триење и високи температури. На овој начин се овозможува максимално искористување на витамини, минерали, влакна и ензими!
Четка за чистење и нож за сечење јаболка
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои, простор за чување на каблите
Иновативен систем на ладно цедење.

Карактеристики:
• Тип на контејнер: Пластика
• Капацитет на садот за пулпи: 600 мл
• Капацитет на садот за сок: 600 мл
• Моќност: 200 W

Нето тежина 14,5 кг
Бруто тежина 18 кг

• Гаранција 25месеци

• Гаранција 25 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
3.07 kg

Дизајн

Боја на производот
Црвена
Основен материјал
Пластика

Моќ

Моќ
200 W

Карактеристики

Капацитет на сад
0.6 L

Ананас ID

Шифра на производот
44HGMGZVEE

EAN /   код

EAN /   код
8606019606190
7.090 ДЕНЗаштеда 2.200 ДЕН
4.890ДЕН
Понудата важи од 18/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Тајната на ладното цедење е во „жлебот“, кој темелно ги дроби овошјето и зеленчукот, а со тоа не создава триење и високи температури. На овој начин се овозможува максимално искористување на витамини, минерали, влакна и ензими!
Четка за чистење и нож за сечење јаболка
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои, простор за чување на каблите
Иновативен систем на ладно цедење.

Карактеристики:
• Тип на контејнер: Пластика
• Капацитет на садот за пулпи: 600 мл
• Капацитет на садот за сок: 600 мл
• Моќност: 200 W

Нето тежина 14,5 кг
Бруто тежина 18 кг

• Гаранција 25месеци

• Гаранција 25 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
3.07 kg

Дизајн

Боја на производот
Црвена
Основен материјал
Пластика

Моќ

Моќ
200 W

Карактеристики

Капацитет на сад
0.6 L

Ананас ID

Шифра на производот
44HGMGZVEE

EAN /   код

EAN /   код
8606019606190
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.