Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
Slike VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL

VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
9.190 ДЕНЗаштеда 2.600 ДЕН
6.590ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:

Информации за испорака

Опис на производот

КАРАКТЕРИСТИКИ

• Дијагонала на екранот: 32" (81,2 cm)
• Резолуција: HD 1366 x 768
• Технологија: DLED
• Smart TV: Да
• Оперативен систем: Android OS
• Стапка на освежување: 60 Hz
• Тип на дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
• Висок динамички опсег (HDR): Да
• HDR: HDR
• Моќност на звучникот 2 x 8 W RMS, Dolby Audio
• Безжична врска: Wi-Fi (вграден)
• HDMI порта: 2
• USB 2.0 приклучок: 2
• Димензии без држач: ШxВxД: 72,1 x 42,6 x 8,4 cm
• Димензии со држач: ШxВxД: 72,1 x 47,1 x 19,1 cm
• Тежина со држач: 3,6 kg
• Димензии VESA: 200 x 100

Други врски:
• Cl+
• Излез за слушалки
• Коаксијален аудио излез
• AV влез

Дополнителни функции:
• Хотелски режим
• Тајмер за спиење
• Повеќејазичен OSD
• ПВР
• Miracast
• HEVC
• HLG

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Црна

Аудио

Број на звучници
2

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
32 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
2
Број на HDMI порти
2

Тежина

Ширина (со држач)
721 mm
Длабочина (со држач)
191 mm
Висина (со држач) (мм)
471 mm
Ширина (без држач)
72.1 cm
Должина (без држач)
8.4
Висина (без држач)
42.6 cm
Тежина (со стојалка)
3.6 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Q87WFM1QUZ

EAN /   код

EAN /   код
8606019606428
9.190 ДЕНЗаштеда 2.600 ДЕН
6.590ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

КАРАКТЕРИСТИКИ

• Дијагонала на екранот: 32" (81,2 cm)
• Резолуција: HD 1366 x 768
• Технологија: DLED
• Smart TV: Да
• Оперативен систем: Android OS
• Стапка на освежување: 60 Hz
• Тип на дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
• Висок динамички опсег (HDR): Да
• HDR: HDR
• Моќност на звучникот 2 x 8 W RMS, Dolby Audio
• Безжична врска: Wi-Fi (вграден)
• HDMI порта: 2
• USB 2.0 приклучок: 2
• Димензии без држач: ШxВxД: 72,1 x 42,6 x 8,4 cm
• Димензии со држач: ШxВxД: 72,1 x 47,1 x 19,1 cm
• Тежина со држач: 3,6 kg
• Димензии VESA: 200 x 100

Други врски:
• Cl+
• Излез за слушалки
• Коаксијален аудио излез
• AV влез

Дополнителни функции:
• Хотелски режим
• Тајмер за спиење
• Повеќејазичен OSD
• ПВР
• Miracast
• HEVC
• HLG

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Црна

Аудио

Број на звучници
2

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
32 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
2
Број на HDMI порти
2

Тежина

Ширина (со држач)
721 mm
Длабочина (со држач)
191 mm
Висина (со држач) (мм)
471 mm
Ширина (без држач)
72.1 cm
Должина (без држач)
8.4
Висина (без држач)
42.6 cm
Тежина (со стојалка)
3.6 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Q87WFM1QUZ

EAN /   код

EAN /   код
8606019606428
Понуди од други продавачи за истиот производ
VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
8.900ДЕН
Кај продавачотБител
Понуди од други продавачи за истиот производ
VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
VOX Телевизор Smart TV 32A11H315FL
8.900ДЕН
Кај продавачотБител

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.