Selected image for WAGO Конектор 221-412, 1/1
Ново

WAGO Конектор 221-412, 1/1

Compunet
23ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 2 проводника (0.2 до 4mm² тврд/лиснат)
Номинален напон 600 V
Номинална струја 32 A

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Ширина
18.8 mm
Длабочина
8.4 mm
Висина
2084544 mm

Ананас ID

Шифра на производот
76323QHPRW

EAN /   код

EAN /   код
ANKKRW2XL2
23ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 2 проводника (0.2 до 4mm² тврд/лиснат)
Номинален напон 600 V
Номинална струја 32 A

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Ширина
18.8 mm
Длабочина
8.4 mm
Висина
2084544 mm

Ананас ID

Шифра на производот
76323QHPRW

EAN /   код

EAN /   код
ANKKRW2XL2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.