Selected image for WAGO Конектори 221-2411, кутија 60/1

WAGO Конектори 221-2411, кутија 60/1

Compunet
1.680ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 2 проводника (0.2 до 4mm² тврд/лиснат)

Номинален напон 600 V

Номинална струја 32 A

Цената е за една кутија со 60 парчиња

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.16 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
42 mm

Ананас ID

Шифра на производот
2RPZSOGOPH

EAN /   код

EAN /   код
4066966102666
1.680ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 2 проводника (0.2 до 4mm² тврд/лиснат)

Номинален напон 600 V

Номинална струја 32 A

Цената е за една кутија со 60 парчиња

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.16 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
42 mm

Ананас ID

Шифра на производот
2RPZSOGOPH

EAN /   код

EAN /   код
4066966102666
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.