Selected image for WAGO Конектори 221-615, кутија 15/1

WAGO Конектори 221-615, кутија 15/1

Compunet
1.260ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 5 проводници: 0,5 – 6 мм2 за лиснат проводник 0,5 – 6 мм2 за тврд проводник
Номинален напон 450 V, номинална струја 41 A

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.13 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
42 mm

Ананас ID

Шифра на производот
DOPZST1UD5

EAN /   код

EAN /   код
4055143715478
1.260ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 5 проводници: 0,5 – 6 мм2 за лиснат проводник 0,5 – 6 мм2 за тврд проводник
Номинален напон 450 V, номинална струја 41 A

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.13 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
42 mm

Ананас ID

Шифра на производот
DOPZST1UD5

EAN /   код

EAN /   код
4055143715478
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.