Selected image for WATER WIPES Влажни Марамици - x60

WATER WIPES Влажни Марамици - x60

Mamas.mk
240ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Овие бебешки марамчиња од WaterWipes® се направени од 100% вискоза, обновлив материјал од растителна основа.
Тие содржат само 2 состојки, 99,9% вода и капка екстракт од овошје, што овозможува здраво, природно чистење.
Доволно нежни за најчувствителната кожа, на овие марамчиња им веруваат дерматолозите.
Тие се исто така подобри за планетата бидејќи се 100% биоразградливи, компостливи, без пластика и растителна основа.
Покрај тоа, тие се без мирис, хипоалергични и не содржат вештачки мириси, парабени или сулфати.
99.9% вода, 0,1% екстракт од грејпфрут

Спецификации

Бренд
WATERWIPES

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Количина по пакет
60 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
2ZVDMRVAGV

EAN /   код

EAN /   код
5099514200223
240ДЕН

Опис на производот

Овие бебешки марамчиња од WaterWipes® се направени од 100% вискоза, обновлив материјал од растителна основа.
Тие содржат само 2 состојки, 99,9% вода и капка екстракт од овошје, што овозможува здраво, природно чистење.
Доволно нежни за најчувствителната кожа, на овие марамчиња им веруваат дерматолозите.
Тие се исто така подобри за планетата бидејќи се 100% биоразградливи, компостливи, без пластика и растителна основа.
Покрај тоа, тие се без мирис, хипоалергични и не содржат вештачки мириси, парабени или сулфати.
99.9% вода, 0,1% екстракт од грејпфрут

Спецификации

Бренд
WATERWIPES

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Количина по пакет
60 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
2ZVDMRVAGV

EAN /   код

EAN /   код
5099514200223
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.