Slike WET HANKIES Влажни марамици 2+2 /15
Slike WET HANKIES Влажни марамици 2+2 /15

WET HANKIES Влажни марамици 2+2 /15

Anni Farm
90ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Влажни антибактериски марамчиња за раце со алкохол денат и дополнително средство за дезинфекција, со дискретен екстракт од лимон. Тие дејствуваат ефикасно против бактериите и вирусите на грип Η1Ν1 и Η3Ν2.

Спецификации

Бренд
WET HANKIES

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
EZ99UF8141

EAN /   код

EAN /   код
5201263008412
90ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Влажни антибактериски марамчиња за раце со алкохол денат и дополнително средство за дезинфекција, со дискретен екстракт од лимон. Тие дејствуваат ефикасно против бактериите и вирусите на грип Η1Ν1 и Η3Ν2.

Спецификации

Бренд
WET HANKIES

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
EZ99UF8141

EAN /   код

EAN /   код
5201263008412

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.