Slike WHIRLPOOL Вградлива машина за садови  w2i hd526 a
Slike WHIRLPOOL Вградлива машина за садови  w2i hd526 a

WHIRLPOOL Вградлива машина за садови w2i hd526 a

Нептун
23.999ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

•Енергетска класа:E
•Капацитет:14 сета
•9 програми
•Ниво на бучава:46dB
•Димензии:82x59.8x55.5cm

Спецификации

Бренд
Whirlpool

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
LHLCOYMX1Z

EAN /   код

EAN /   код
8003437643101
23.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Енергетска класа:E
•Капацитет:14 сета
•9 програми
•Ниво на бучава:46dB
•Димензии:82x59.8x55.5cm

Спецификации

Бренд
Whirlpool

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
LHLCOYMX1Z

EAN /   код

EAN /   код
8003437643101

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.