0 thumbnail image for XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен
1 thumbnail image for XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен
2 thumbnail image for XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен
3 thumbnail image for XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен
Selected image for XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен
Selected image for XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен
Selected image for XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен
Selected image for XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен

XIAOMI Безжичен звучник Мi црвен

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.500 ДЕНЗаштеда 1.150 ДЕН
2.350ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Исклучително висококвалитетен звук на преносливиот Bluetooth звучник Xiaomi Mi од 16W

Карактеристики:
• Максимална излезна моќност 16 W
• Звук со голема длабочина
• Двоен режим на репродукција на звук (нормален и длабок бас)
• Долго време за репродукција
• Едно полнење за 13 часа репродукција
• ТВС врска
• Поврзување на два звучници во стерео, автоматска репродукција на леви и десни канали
• IPX7 водоотпорен
• Можете да го користите во бањата и на отворено
• Вграден микрофон
• Со вграден микрофон, лесен за користење за разговор

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Технологија за поврзување
Bežično povezivanje
Bluetooth
Да

Ананас ID

Шифра на производот
BOEQXIHBLU

EAN /   код

EAN /   код
6971408158317
3.500 ДЕНЗаштеда 1.150 ДЕН
2.350ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Исклучително висококвалитетен звук на преносливиот Bluetooth звучник Xiaomi Mi од 16W

Карактеристики:
• Максимална излезна моќност 16 W
• Звук со голема длабочина
• Двоен режим на репродукција на звук (нормален и длабок бас)
• Долго време за репродукција
• Едно полнење за 13 часа репродукција
• ТВС врска
• Поврзување на два звучници во стерео, автоматска репродукција на леви и десни канали
• IPX7 водоотпорен
• Можете да го користите во бањата и на отворено
• Вграден микрофон
• Со вграден микрофон, лесен за користење за разговор

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Технологија за поврзување
Bežično povezivanje
Bluetooth
Да

Ананас ID

Шифра на производот
BOEQXIHBLU

EAN /   код

EAN /   код
6971408158317
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.