Slike XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот
Slike XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот
Slike XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот
Slike XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот
Slike XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот
Slike XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот
Slike XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот
Slike XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот

XIAOMI Часовник со следење на температурата и влажноста на воздухот

АНАНАС ШОП
1.590ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Температурата и влажноста се тесно поврзани со здравјето на дишните патишта, алергиите, здравјето на кожата и голем број други здравствени состојби. Следењето и прилагодувањето на температурата и влажноста во градинките, спалните соби, собите за домашни миленици, канцелариите и другите простории во вашиот дом може да помогне да се подобри удобноста и да се заштити здравјето на членовите на вашето семејство и домашните миленици.

Контролирањето и прилагодувањето на температурата и влажноста на вашата стаклена градина, кујна, складиште и бања навреме може да ви помогне подобро да ги одгледувате растенијата, да складирате храна и други предмети и да спречите размножување на бактерии.

Часовникот за монитор за температура и влажност на Xiaomi може да ги сними трендовите на температурата и влажноста во последните шест месеци. Може да додадете часовник за монитор за температура и влажност на Xiaomi во апликацијата Mi Home/Xiaomi Home за да ги видите деталите за историјата.

Карактеристики:
• Траење на батеријата: до 1 година
• Напон: DC2,5V–3V
• Работна температура: 0°C–60°C
• Димензии: 110 x 55 x 10,1 mm
• Начин на поврзување: Bluetooth Low Energy 5.0

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
OB1Q32BS2B

EAN /   код

EAN /   код
6934177756016
1.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Температурата и влажноста се тесно поврзани со здравјето на дишните патишта, алергиите, здравјето на кожата и голем број други здравствени состојби. Следењето и прилагодувањето на температурата и влажноста во градинките, спалните соби, собите за домашни миленици, канцелариите и другите простории во вашиот дом може да помогне да се подобри удобноста и да се заштити здравјето на членовите на вашето семејство и домашните миленици.

Контролирањето и прилагодувањето на температурата и влажноста на вашата стаклена градина, кујна, складиште и бања навреме може да ви помогне подобро да ги одгледувате растенијата, да складирате храна и други предмети и да спречите размножување на бактерии.

Часовникот за монитор за температура и влажност на Xiaomi може да ги сними трендовите на температурата и влажноста во последните шест месеци. Може да додадете часовник за монитор за температура и влажност на Xiaomi во апликацијата Mi Home/Xiaomi Home за да ги видите деталите за историјата.

Карактеристики:
• Траење на батеријата: до 1 година
• Напон: DC2,5V–3V
• Работна температура: 0°C–60°C
• Димензии: 110 x 55 x 10,1 mm
• Начин на поврзување: Bluetooth Low Energy 5.0

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
OB1Q32BS2B

EAN /   код

EAN /   код
6934177756016

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.