0 thumbnail image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
1 thumbnail image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
2 thumbnail image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
3 thumbnail image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
4 thumbnail image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
Selected image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
Selected image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
Selected image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
Selected image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500
Selected image for XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500

XIAOMI Електрична машинка за бричење Mi S500

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.500 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
2.090ДЕН
Понудата важи од 22/03/2024 до 12/04/2024

Опис на производот

Xiaomi MI ЕЛЕКТРИЧНА БРИЧКА S500 ЦРНА

  • Боја на производот: црна 
  • Ширина на пакувањето: 105,5 mm
  • Длабочина на пакувањето: 75,1 mm
  • Висина на пакувањето: 186,2 mm
  • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Број на сечила
3
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Прецизен тример: Не; Работа со батерија: Да; Лента за подмачкување: Не; Сечиво што може да се одвојува: Да; Вклучени батерии: Да; Времетраење [мин]: 60; Влажно и суво: Да; Време на полнење [h]:2;

Ананас ID

Шифра на производот
SQEQX6CTHJ

EAN /   код

EAN /   код
6934177717185
3.500 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
2.090ДЕН
Понудата важи од 22/03/2024 до 12/04/2024

Опис на производот

Xiaomi MI ЕЛЕКТРИЧНА БРИЧКА S500 ЦРНА

  • Боја на производот: црна 
  • Ширина на пакувањето: 105,5 mm
  • Длабочина на пакувањето: 75,1 mm
  • Висина на пакувањето: 186,2 mm
  • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Број на сечила
3
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Прецизен тример: Не; Работа со батерија: Да; Лента за подмачкување: Не; Сечиво што може да се одвојува: Да; Вклучени батерии: Да; Времетраење [мин]: 60; Влажно и суво: Да; Време на полнење [h]:2;

Ананас ID

Шифра на производот
SQEQX6CTHJ

EAN /   код

EAN /   код
6934177717185
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.