Selected image for XIAOMI Лампа Mi 2 EU
Ново

XIAOMI Лампа Mi 2 EU

AНАНАС ШОП
3.200 ДЕНЗаштеда 570 ДЕН
2.630ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

XIAOMI Mi Светло за кревет 2 ЕУ
PN: BHR5969EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Име на моделот
BHR5969EU
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0LRLYBPVM0

EAN /   код

EAN /   код
AN90ITWO5F
3.200 ДЕНЗаштеда 570 ДЕН
2.630ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

XIAOMI Mi Светло за кревет 2 ЕУ
PN: BHR5969EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Име на моделот
BHR5969EU
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0LRLYBPVM0

EAN /   код

EAN /   код
AN90ITWO5F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.