Selected image for XIAOMI Лампа Mi Smart LED 1S EU
Ново

XIAOMI Лампа Mi Smart LED 1S EU

AНАНАС ШОП
4.100 ДЕНЗаштеда 770 ДЕН
3.330ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Mi Smart LED светилка за работна маса 1S EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
3BRLY63TPZ

EAN /   код

EAN /   код
ANSXHTWZ0C
4.100 ДЕНЗаштеда 770 ДЕН
3.330ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Mi Smart LED светилка за работна маса 1S EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
3BRLY63TPZ

EAN /   код

EAN /   код
ANSXHTWZ0C
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.