Selected image for XIAOMI Лампа XIAOMI MI LED 1S
Ново

XIAOMI Лампа XIAOMI MI LED 1S

AНАНАС ШОП
3.000 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Паметна столна ламба со 4 начини на светлина, адаптивна температура на боја: 2700K-6500K, поврзување со апликација преку Wi-Fi, гласовна контрола со помош на Siri, Alexa или Google Assistant

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1GRLYPDXJ3

EAN /   код

EAN /   код
ANH7ITWUIN
3.000 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Паметна столна ламба со 4 начини на светлина, адаптивна температура на боја: 2700K-6500K, поврзување со апликација преку Wi-Fi, гласовна контрола со помош на Siri, Alexa или Google Assistant

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1GRLYPDXJ3

EAN /   код

EAN /   код
ANH7ITWUIN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.