Selected image for XIAOMI LED лента Yeelight Plus
Ново

XIAOMI LED лента Yeelight Plus

AНАНАС ШОП
2.700 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.250ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Екстензија Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus
Универзално светло за ленти
Затворен
Амбиент
Универзална
Селотејп
Бела
GPX4015RT

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Име на моделот
GPX4015RT
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
NGRLYE4U0O

EAN /   код

EAN /   код
ANZ6ITWK82
2.700 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.250ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Екстензија Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus
Универзално светло за ленти
Затворен
Амбиент
Универзална
Селотејп
Бела
GPX4015RT

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Име на моделот
GPX4015RT
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
NGRLYE4U0O

EAN /   код

EAN /   код
ANZ6ITWK82
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.