Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)
Slike XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)

XIAOMI MI електричен скутер Essential FBC4022GL (црна)

Нексио
21.890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

 • Тип: класичен скутер
 • Максимална брзина: 20 km/h
 • Максимална тежина на товар: 100 kg.
 • Технологија на батерии: литиум-јон (Li-Ion)
 • Животот на батеријата: 5100 mAh
 • Моќност на моторот: 250 W
 • Ширина: 1080 mm, длабочина: 430 mm, висина: 1140 mm

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина

Ширина
1080 mm
Тежина
12000 g
Длабочина
430 mm

Други карактеристики

Други карактеристики
Boja:Aluminijum;Maksimalna brzina:20;Najveća težina opterećenja [kg]:100.0;Sklopiv:Da;Preporučeni uzrast (min.) [godina(e)]:14.0;Materijal okvira:Aluminijum;Tip točkova:Puni točkovi;V

Ананас ID

Шифра на производот
204C7I9U91

EAN /   код

EAN /   код
6934177714573
21.890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

 • Тип: класичен скутер
 • Максимална брзина: 20 km/h
 • Максимална тежина на товар: 100 kg.
 • Технологија на батерии: литиум-јон (Li-Ion)
 • Животот на батеријата: 5100 mAh
 • Моќност на моторот: 250 W
 • Ширина: 1080 mm, длабочина: 430 mm, висина: 1140 mm

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина

Ширина
1080 mm
Тежина
12000 g
Длабочина
430 mm

Други карактеристики

Други карактеристики
Boja:Aluminijum;Maksimalna brzina:20;Najveća težina opterećenja [kg]:100.0;Sklopiv:Da;Preporučeni uzrast (min.) [godina(e)]:14.0;Materijal okvira:Aluminijum;Tip točkova:Puni točkovi;V

Ананас ID

Шифра на производот
204C7I9U91

EAN /   код

EAN /   код
6934177714573
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.