0 thumbnail image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
1 thumbnail image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
2 thumbnail image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
3 thumbnail image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
4 thumbnail image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
Selected image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
Selected image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
Selected image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
Selected image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1
Selected image for XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1

XIAOMI Mi Формалдехиден резервен филтер S1

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Зелена

Опис на производот

• ЕФИКАСЕН HEPA ФИЛТЕР: Овој иновативен Xiaomi HEPA филтер е специјално дизајниран да го намали формалдехидот во воздухот
• КОМПАТИБИЛНОСТ: Овој филтер е компатибилен со различни модели и верзии на прочистувачот Xiaomi
• НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА: Благодарение на напредната филтрација, овој модел на филтер брзо и темелно ги отстранува формалдехидот, микроорганизмите и другите штетни честички, придонесувајќи за подобар квалитет на воздухот во просторот во кој се наоѓа
• ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ: Брзо и лесно се поставува и менува


Xiaomi HEPA филтерот SCG4026GL (Антиформалдехид верзија 1S) е иновативно решение за подобрување на квалитетот на воздухот во вашиот дом.

Со својата специфична формула за намалување на формалдехидот, Xiaomi SCG4026GL HEPA филтерот е идеален избор за оние кои сакаат да ја намалат изложеноста на штетни материи. Овој филтер го прочистува воздухот од формалдехид и други штетни честички, што придонесува за поздрав животен простор за вашето семејство.

Антиформалдехидната верзија 1S носи подобрена ефикасност на филтрирање, обезбедувајќи брзо и темелно чистење на воздухот. Овој филтер на Xiaomi го отстранува не само формалдехидот, туку и микроорганизмите, алергените и другите мали честички кои можат да влијаат на квалитетот на воздухот.

Xiaomi HEPA филтерот SCG4026GL е компатибилен со различни модели и верзии на прочистувачот Mi, обезбедувајќи универзална компатибилност за вашите потреби.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1.4 kg
Тежина (кг)
1.4 kg

Технички детали

Боја на производот
Зелена
Тип на производ
Филтер за чистач на воздух
Други карактеристики
Тип на филтер: HEPA/јаглероден филтер; Компатибилен бренд: Xiaomi Компатибилност: Ми прочистувач на воздух Mi прочистувач на воздух Mi прочистувач на воздух 2 Mi прочистувач на воздух 2H Mi прочистувач на воздух 2S Mi прочистувач на воздух 3H Вид на пакување: Во кутија

Ананас ID

Шифра на производот
I6EDTG6PED

EAN /   код

EAN /   код
6934177716706
2.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• ЕФИКАСЕН HEPA ФИЛТЕР: Овој иновативен Xiaomi HEPA филтер е специјално дизајниран да го намали формалдехидот во воздухот
• КОМПАТИБИЛНОСТ: Овој филтер е компатибилен со различни модели и верзии на прочистувачот Xiaomi
• НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА: Благодарение на напредната филтрација, овој модел на филтер брзо и темелно ги отстранува формалдехидот, микроорганизмите и другите штетни честички, придонесувајќи за подобар квалитет на воздухот во просторот во кој се наоѓа
• ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ: Брзо и лесно се поставува и менува


Xiaomi HEPA филтерот SCG4026GL (Антиформалдехид верзија 1S) е иновативно решение за подобрување на квалитетот на воздухот во вашиот дом.

Со својата специфична формула за намалување на формалдехидот, Xiaomi SCG4026GL HEPA филтерот е идеален избор за оние кои сакаат да ја намалат изложеноста на штетни материи. Овој филтер го прочистува воздухот од формалдехид и други штетни честички, што придонесува за поздрав животен простор за вашето семејство.

Антиформалдехидната верзија 1S носи подобрена ефикасност на филтрирање, обезбедувајќи брзо и темелно чистење на воздухот. Овој филтер на Xiaomi го отстранува не само формалдехидот, туку и микроорганизмите, алергените и другите мали честички кои можат да влијаат на квалитетот на воздухот.

Xiaomi HEPA филтерот SCG4026GL е компатибилен со различни модели и верзии на прочистувачот Mi, обезбедувајќи универзална компатибилност за вашите потреби.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1.4 kg
Тежина (кг)
1.4 kg

Технички детали

Боја на производот
Зелена
Тип на производ
Филтер за чистач на воздух
Други карактеристики
Тип на филтер: HEPA/јаглероден филтер; Компатибилен бренд: Xiaomi Компатибилност: Ми прочистувач на воздух Mi прочистувач на воздух Mi прочистувач на воздух 2 Mi прочистувач на воздух 2H Mi прочистувач на воздух 2S Mi прочистувач на воздух 3H Вид на пакување: Во кутија

Ананас ID

Шифра на производот
I6EDTG6PED

EAN /   код

EAN /   код
6934177716706
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.