Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента
Slike XIAOMI Mi LED лента

XIAOMI Mi LED лента

АНАНАС ШОП
2.490ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

 • Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus
 • Тип: Универзална лента со светла
 • Можни места: Внатрешност
 • Погоден за тип на осветлување: амбиентален 
 • Светли бои: повеќе
 • Број на светилки: 48 светилки
 • Тип на сијалица: LED
 • Сертификација: CE
 • Извор на енергија: AC
 • Влезен напон наизменична струја: 100 - 240 V
 • Влезна фреквенција на наизменична струја: 50/60 Hz
 • Должина: 2 m
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
Светлечки LED ленти
Боја на производот
Бела
Бои на светлина
Повеќекратни
Други карактеристики
Свитливост: Да; Начин на инсталација: Внатрешност; Погоден за следните простории: Универзална; Тип: Универзална лента со светла; Погоден за тип на осветлување: Амбиентален; Лесна инсталација: Да; Тип на монтирање: Лепливи ленти; Должина [mm]: 2; Количина по пакет [ЕЕЗ]: 1; Сертификација: CE; Далечински управувач: Да; Прекинувач за вклучување/исклучување: Да; Затемнувач: Да; AC влезен напон (V): 100 - 240; AC влезна фреквенција (Hz): 50/60; Извор на енергија: AC; Промена на боја: Да; Вградена светлосна диода (LED): Да; Број на светилки [светилки]:48; Вкупна моќност [W]: 7,5; Тип на сијалица: LED;
Моќ на светилка
0.087 W

Ананас ID

Шифра на производот
C11Q3QCK8N

EAN /   код

EAN /   код
6924922201809
2.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

 • Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus
 • Тип: Универзална лента со светла
 • Можни места: Внатрешност
 • Погоден за тип на осветлување: амбиентален 
 • Светли бои: повеќе
 • Број на светилки: 48 светилки
 • Тип на сијалица: LED
 • Сертификација: CE
 • Извор на енергија: AC
 • Влезен напон наизменична струја: 100 - 240 V
 • Влезна фреквенција на наизменична струја: 50/60 Hz
 • Должина: 2 m
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
Светлечки LED ленти
Боја на производот
Бела
Бои на светлина
Повеќекратни
Други карактеристики
Свитливост: Да; Начин на инсталација: Внатрешност; Погоден за следните простории: Универзална; Тип: Универзална лента со светла; Погоден за тип на осветлување: Амбиентален; Лесна инсталација: Да; Тип на монтирање: Лепливи ленти; Должина [mm]: 2; Количина по пакет [ЕЕЗ]: 1; Сертификација: CE; Далечински управувач: Да; Прекинувач за вклучување/исклучување: Да; Затемнувач: Да; AC влезен напон (V): 100 - 240; AC влезна фреквенција (Hz): 50/60; Извор на енергија: AC; Промена на боја: Да; Вградена светлосна диода (LED): Да; Број на светилки [светилки]:48; Вкупна моќност [W]: 7,5; Тип на сијалица: LED;
Моќ на светилка
0.087 W

Ананас ID

Шифра на производот
C11Q3QCK8N

EAN /   код

EAN /   код
6924922201809

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.