Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела
Slike XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела

XIAOMI Mi LED паметна таванска светилка 355mm бела

АНАНАС ШОП
5.490ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Прилагодлива осветленост
• Температура на боја: 2700K - 6500K
• Режим на сончева светлина/месечева светлина
• Ra95 индекс на рендерирање на бои
• WiFi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz
• Компатибилност: Android 4.4 и понова верзија, iOS 9.0 и понова верзија; Bluetooth 4.2
• Светлосен флукс: до 1900 lm
• Моќност: 24W (48*1W/ LED модули)
• Температура на боја: 2700K - 6500K
• Работен век: ~25000 h

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
Осветлување на таванот
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
RB0Q3IJV39

EAN /   код

EAN /   код
6934177728587
5.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Прилагодлива осветленост
• Температура на боја: 2700K - 6500K
• Режим на сончева светлина/месечева светлина
• Ra95 индекс на рендерирање на бои
• WiFi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz
• Компатибилност: Android 4.4 и понова верзија, iOS 9.0 и понова верзија; Bluetooth 4.2
• Светлосен флукс: до 1900 lm
• Моќност: 24W (48*1W/ LED модули)
• Температура на боја: 2700K - 6500K
• Работен век: ~25000 h

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
Осветлување на таванот
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
RB0Q3IJV39

EAN /   код

EAN /   код
6934177728587
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.