0 thumbnail image for XIAOMI Mi LED столна светилка 1S ЕУ бела
1 thumbnail image for XIAOMI Mi LED столна светилка 1S ЕУ бела
Selected image for XIAOMI Mi LED столна светилка 1S ЕУ бела
Selected image for XIAOMI Mi LED столна светилка 1S ЕУ бела

XIAOMI Mi LED столна светилка 1S ЕУ бела

AНАНАС ШОП
4.000 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Mi LED 1S е столна ламба со минималистички дизајн, која има прилагодлива нијанса на осветлување со цел да создаде совршен амбиент. Има четири режими на работа како што се режим на фокусирање, режим на читање, режим на компјутер и режим за деца. Компатибилен е со Google Assistant и апликацијата Mi Home.

• Тип на сијалица: LED
• Температура на боја (минимум): 2600 K
• Температура на боја (максимум): 5000 K
• Траење на светилката: 25.000 h
• Светлосен флукс: 520 lm
• Погоден за тип на осветлување: Ориентација
• Wi-Fi
• Работи со „Помошникот на Google“
• Работи со помош на Amazon Alexa
• Прилагодлива температура на бојата
• Приспособување на осветлувањето
• Прекинувач за вклучување/исклучување
• Влезен напон со наизменична струја: 100 - 240 V
• AC влезна фреквенција: 50 - 60 Hz
• Влезна струја: 0,8 A
• Влезен DC напон: 12 V
• Висина: 445 mm
• Ширина: 445 mm
• Длабочина: 150 mm

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1.14 kg
Ширина
445 mm
Длабочина
150 mm
Висина
445 mm

Карактеристики

Тип на производ
Столни ламби
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
CRMU9BGEUD

EAN /   код

EAN /   код
6934177763113
4.000 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Mi LED 1S е столна ламба со минималистички дизајн, која има прилагодлива нијанса на осветлување со цел да создаде совршен амбиент. Има четири режими на работа како што се режим на фокусирање, режим на читање, режим на компјутер и режим за деца. Компатибилен е со Google Assistant и апликацијата Mi Home.

• Тип на сијалица: LED
• Температура на боја (минимум): 2600 K
• Температура на боја (максимум): 5000 K
• Траење на светилката: 25.000 h
• Светлосен флукс: 520 lm
• Погоден за тип на осветлување: Ориентација
• Wi-Fi
• Работи со „Помошникот на Google“
• Работи со помош на Amazon Alexa
• Прилагодлива температура на бојата
• Приспособување на осветлувањето
• Прекинувач за вклучување/исклучување
• Влезен напон со наизменична струја: 100 - 240 V
• AC влезна фреквенција: 50 - 60 Hz
• Влезна струја: 0,8 A
• Влезен DC напон: 12 V
• Висина: 445 mm
• Ширина: 445 mm
• Длабочина: 150 mm

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1.14 kg
Ширина
445 mm
Длабочина
150 mm
Висина
445 mm

Карактеристики

Тип на производ
Столни ламби
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
CRMU9BGEUD

EAN /   код

EAN /   код
6934177763113
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.