Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело
Slike Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело

Xiaomi MI LED таванско светло Smart BHR4118GL бело

АНАНАС ШОП
6.490ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

 • Боја на производот: Бела 
 • Погоден за следните соби: бања, дневна соба
 • Број на светилки: 1 сијалица 
 • Тип на сијалица: LED
 • Моќност на светилката: 45 W
 • Ширина: 458 mm
 • Длабочина: 458 mm
 • Висина: 66 mm
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
Осветлување на таванот
Боја на производот
Бела
Меѓународен стандард за заштита (IP)
IP50
Други карактеристики
Тип на монтирање: Површински монтиран; Погоден за следните соби: Бања, Дневна соба; Форми: Тркалезни; Погоден за внатрешна употреба: Да; Светлосен флукс [lm]: 3000; Моќност на сијалицата за замена (макс.) [W]:45; Тип на сијалица: LED; Температура на бојата (мин.) [K]: 2700; Температура на бојата (макс.) [K]: 6000; Број на светилки [светилки]:1;
Моќ на светилка
45 W

Тежина

Ширина
458 mm
Длабочина
458 mm
Висина
66 mm
Тежина
2.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VYZP35BJA1

EAN /   код

EAN /   код
6934177719042
6.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

 • Боја на производот: Бела 
 • Погоден за следните соби: бања, дневна соба
 • Број на светилки: 1 сијалица 
 • Тип на сијалица: LED
 • Моќност на светилката: 45 W
 • Ширина: 458 mm
 • Длабочина: 458 mm
 • Висина: 66 mm
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
Осветлување на таванот
Боја на производот
Бела
Меѓународен стандард за заштита (IP)
IP50
Други карактеристики
Тип на монтирање: Површински монтиран; Погоден за следните соби: Бања, Дневна соба; Форми: Тркалезни; Погоден за внатрешна употреба: Да; Светлосен флукс [lm]: 3000; Моќност на сијалицата за замена (макс.) [W]:45; Тип на сијалица: LED; Температура на бојата (мин.) [K]: 2700; Температура на бојата (макс.) [K]: 6000; Број на светилки [светилки]:1;
Моќ на светилка
45 W

Тежина

Ширина
458 mm
Длабочина
458 mm
Висина
66 mm
Тежина
2.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VYZP35BJA1

EAN /   код

EAN /   код
6934177719042

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.