Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Slike Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W

Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W

Нексио
2.980 ДЕНЗаштеда 238 ДЕН
2.742ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЗВУК: Со моќност од 12W RMS и дијаметар на двигателот од 6,35 cm, овој пренослив моно-звучник обезбедува богат и моќен звук за незаборавни моменти
• БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ: со технологијата за безжично поврзување и профилите на Bluetooth, A2DP овозможува лесно и стабилно поврзување со вашите уреди, без мака од дополнителни кабли
• ЕЛЕГАНТЕН И ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН: Со пренослив дизајн и контрола на јачината на звукот на допир, лесен е за употреба и се прилагодува на вашите потреби
• ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЗВУЧНИК: Идеален за дома, канцеларија или патување, без разлика дали сакате да слушате музика, да гледате филмови или да уживате во игри
• ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ: 1.0 аудио излезни канали обезбедуваат јасен звук и детали
 

Xiaomi Bluetooth звучник Altavoz Inteligente Mi Smart Speaker е премиум производ кој комбинира елегантен дизајн и супериорен квалитет на звукот.

Со 1,0 канал на аудио излез и дијаметар на двигател од 6,35 cm, овој звучник испорачува импресивни 12 W моќ.

Овој универзален звучник е погоден за различни намени. Без разлика дали сакате да ја слушате вашата омилена музика, да гледате филмови или да уживате во играњето игри, звучникот Xiaomi Bluetooth ќе ви овозможи исклучително звучно искуство.

*Гаранција 1 година.

Неговите карактеристики го прават неодолив производ за оние кои бараат врвно звучно искуство. Изберете го звучникот Mi Bluetooth и уживајте во врвното звучно искуство со Mi Smart звучникот Altavoz Inteligente.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Wi-Fi
Да
Bluetooth
Да
Други карактеристики
Kontrola jačine zvuka: Na dodir Ugrađeni mikrofon Broj zvučnika: 1 Prečnik drajvera: 6.35 cm Izlazni audio kanali: 1 RMS snaga (W): 12 Bluetooth profili : A2DP Bluetooth verzija: 4.2 Wi-Fi Bluetooth Tehnologija povezivanja: Bežična Ulazni napon AC adaptera: 12 V Uključeni kablovi: DC

Тежина

Ширина
131 mm
Длабочина
104 mm
Висина
151 mm
Тежина
0.853 kg

Ананас ID

Шифра на производот
FG4C7S8Q2B

EAN /   код

EAN /   код
6934177723391
2.980 ДЕНЗаштеда 238 ДЕН
2.742ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЗВУК: Со моќност од 12W RMS и дијаметар на двигателот од 6,35 cm, овој пренослив моно-звучник обезбедува богат и моќен звук за незаборавни моменти
• БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ: со технологијата за безжично поврзување и профилите на Bluetooth, A2DP овозможува лесно и стабилно поврзување со вашите уреди, без мака од дополнителни кабли
• ЕЛЕГАНТЕН И ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН: Со пренослив дизајн и контрола на јачината на звукот на допир, лесен е за употреба и се прилагодува на вашите потреби
• ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЗВУЧНИК: Идеален за дома, канцеларија или патување, без разлика дали сакате да слушате музика, да гледате филмови или да уживате во игри
• ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ: 1.0 аудио излезни канали обезбедуваат јасен звук и детали
 

Xiaomi Bluetooth звучник Altavoz Inteligente Mi Smart Speaker е премиум производ кој комбинира елегантен дизајн и супериорен квалитет на звукот.

Со 1,0 канал на аудио излез и дијаметар на двигател од 6,35 cm, овој звучник испорачува импресивни 12 W моќ.

Овој универзален звучник е погоден за различни намени. Без разлика дали сакате да ја слушате вашата омилена музика, да гледате филмови или да уживате во играњето игри, звучникот Xiaomi Bluetooth ќе ви овозможи исклучително звучно искуство.

*Гаранција 1 година.

Неговите карактеристики го прават неодолив производ за оние кои бараат врвно звучно искуство. Изберете го звучникот Mi Bluetooth и уживајте во врвното звучно искуство со Mi Smart звучникот Altavoz Inteligente.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Wi-Fi
Да
Bluetooth
Да
Други карактеристики
Kontrola jačine zvuka: Na dodir Ugrađeni mikrofon Broj zvučnika: 1 Prečnik drajvera: 6.35 cm Izlazni audio kanali: 1 RMS snaga (W): 12 Bluetooth profili : A2DP Bluetooth verzija: 4.2 Wi-Fi Bluetooth Tehnologija povezivanja: Bežična Ulazni napon AC adaptera: 12 V Uključeni kablovi: DC

Тежина

Ширина
131 mm
Длабочина
104 mm
Висина
151 mm
Тежина
0.853 kg

Ананас ID

Шифра на производот
FG4C7S8Q2B

EAN /   код

EAN /   код
6934177723391
Понуди од други продавачи за истиот производ
Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
1.990ДЕН
Кај продавачотАНАНАС ШОП

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
Xiaomi Mi Smart Speaker Bluetooth звучник, Altavoz Inteligente, 12 W
1.990ДЕН
Кај продавачотАНАНАС ШОП

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.