Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел
Slike Xiaomi Mijia електричен котел бел

Xiaomi Mijia електричен котел бел

АНАНАС ШОП
2.190ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

 • Капацитет на резервоарот за вода: 1,5 L
 • Моќност: 1800 W
 • Боја на производот: Бела
 • Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик
 • Заштита од прегревање
 • Безжична
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Индикатор за нивото на водата
Не
Заштита од прегревање
Да
Заштита од целосно испарување на водата
Да
Прилагодлив термостат
Не
Автоматско исклучување
Да

Ергономија

360° ротирачка основа
Да

Тежина

Тежина
1.1 kg
Ширина
216 mm
Длабочина
152 mm
Висина
252 mm

Ананас ID

Шифра на производот
GJ0Q3KAWNN

EAN /   код

EAN /   код
6934177703720
2.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

 • Капацитет на резервоарот за вода: 1,5 L
 • Моќност: 1800 W
 • Боја на производот: Бела
 • Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик
 • Заштита од прегревање
 • Безжична
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Индикатор за нивото на водата
Не
Заштита од прегревање
Да
Заштита од целосно испарување на водата
Да
Прилагодлив термостат
Не
Автоматско исклучување
Да

Ергономија

360° ротирачка основа
Да

Тежина

Тежина
1.1 kg
Ширина
216 mm
Длабочина
152 mm
Висина
252 mm

Ананас ID

Шифра на производот
GJ0Q3KAWNN

EAN /   код

EAN /   код
6934177703720
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.