Selected image for XIAOMI Надворешна камера AW300
Ново

XIAOMI Надворешна камера AW300

AНАНАС ШОП
3.000 ДЕНЗаштеда 540 ДЕН
2.460ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Надворешна камера Xiaomi Mi AW300
Безбедност на отворено отпорно на атмосферски влијанија
Ноќно гледање во боја 1080p
IP65
Внатрешна/Надворешна
Двонасочни гласовни повици
Откривање на движење
Работи со Alexa и Google Home
Основа која може да се одвојува
Тајм-лапс фотографија
BHR6816EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Име на моделот
AW300
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
JLRLYO8GTD

EAN /   код

EAN /   код
AN84ITWGYS
3.000 ДЕНЗаштеда 540 ДЕН
2.460ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Надворешна камера Xiaomi Mi AW300
Безбедност на отворено отпорно на атмосферски влијанија
Ноќно гледање во боја 1080p
IP65
Внатрешна/Надворешна
Двонасочни гласовни повици
Откривање на движење
Работи со Alexa и Google Home
Основа која може да се одвојува
Тајм-лапс фотографија
BHR6816EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Име на моделот
AW300
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
JLRLYO8GTD

EAN /   код

EAN /   код
AN84ITWGYS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.