Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела
Slike XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела

XIAOMI Ноќна светилка Mi Motion Ноќна светлина 2 бела

АНАНАС ШОП
1.190ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Изведба:
• Активирање: светлото за активирање на движење на долг дострел се вклучува веднаш штом ќе влезете во затемнет простор
• 360°
ротација • Ниска потрошувачка на енергија: Траење на батеријата од 17 месеци кога се користи исклучиво како сензор
• Откривање на движење
• Откривање светлина
• Поврзување преку Bluetooth
• Моќност: 0,35 W
• Напон: 4,5 V
• Температура на боја: 2800 K
• Светлосен флукс: 2,5-25 lm
• Опсег на сензори: напред 6 m, на страна 2,5 m (агол 120°)
• Димензии: 62 x 80 mm
• Тежина: 121 g

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Моќ на светилка
0.35 W

Тежина

Ширина
80 mm
Висина
62 mm
Тежина
0.12 kg

Ананас ID

Шифра на производот
R36Q33Q8CA

EAN /   код

EAN /   код
6934177751325
1.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Изведба:
• Активирање: светлото за активирање на движење на долг дострел се вклучува веднаш штом ќе влезете во затемнет простор
• 360°
ротација • Ниска потрошувачка на енергија: Траење на батеријата од 17 месеци кога се користи исклучиво како сензор
• Откривање на движење
• Откривање светлина
• Поврзување преку Bluetooth
• Моќност: 0,35 W
• Напон: 4,5 V
• Температура на боја: 2800 K
• Светлосен флукс: 2,5-25 lm
• Опсег на сензори: напред 6 m, на страна 2,5 m (агол 120°)
• Димензии: 62 x 80 mm
• Тежина: 121 g

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Моќ на светилка
0.35 W

Тежина

Ширина
80 mm
Висина
62 mm
Тежина
0.12 kg

Ананас ID

Шифра на производот
R36Q33Q8CA

EAN /   код

EAN /   код
6934177751325

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.