Selected image for XIAOMI Паметен блендер

XIAOMI Паметен блендер

AНАНАС ШОП
7.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Модел: MPBJ001ACM-1A
Номинален напон: 220-240V
Моќност за блендирање: 1000W
Моќност за загревање: 800-950W
Можност за загревање и блендирање
Капацитет: 1200-1600мл

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1.91 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
YO4XGKLF6N

EAN /   код

EAN /   код
AN9IXRF30S
7.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Модел: MPBJ001ACM-1A
Номинален напон: 220-240V
Моќност за блендирање: 1000W
Моќност за загревање: 800-950W
Можност за загревање и блендирање
Капацитет: 1200-1600мл

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1.91 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
YO4XGKLF6N

EAN /   код

EAN /   код
AN9IXRF30S
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.