Selected image for XIAOMI Паметен часовник Smart Band 8, црн
Ново

XIAOMI Паметен часовник Smart Band 8, црн

AНАНАС ШОП
2.600 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.150ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Xiaomi Smart Band 8 Black

Брендот Xiaomi
Модерен стил
Големина на екранот 1,62 инчи
Специјална функција монитор за отчукувањата на срцето
Форма правоаголна
Целна публика Унисекс возрасен
Возрасен опсег (опис) Возрасен
Компатибилни уреди Паметен телефон
Тип на дисплеј AMOLED
Бенд Боја црна

Влез за човечки интерфејс: подлога за допир
Ниво на отпорност на вода: водоотпорен
Лента.боја: црна
Ширина на лента: 2,0 сантиметри
Димензии на ставката: 0,89 инчи
Облик на ставка: правоаголна
Состав на батерија.ќелија: литиум јон

Специјална карактеристика: Монитор за отчукувањата на срцето
Компатибилни уреди: паметен телефон
Безжичен провајдер: du
Поддржана апликација: Fitness Tracker
Големина на екранот: 1,62 инчи

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg
Ширината на ременот
2 cm

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Дијагонала на екранот
1.62 "

Ананас ID

Шифра на производот
E2RLY5NE3C

EAN /   код

EAN /   код
AN65ITW0MT
2.600 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.150ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Xiaomi Smart Band 8 Black

Брендот Xiaomi
Модерен стил
Големина на екранот 1,62 инчи
Специјална функција монитор за отчукувањата на срцето
Форма правоаголна
Целна публика Унисекс возрасен
Возрасен опсег (опис) Возрасен
Компатибилни уреди Паметен телефон
Тип на дисплеј AMOLED
Бенд Боја црна

Влез за човечки интерфејс: подлога за допир
Ниво на отпорност на вода: водоотпорен
Лента.боја: црна
Ширина на лента: 2,0 сантиметри
Димензии на ставката: 0,89 инчи
Облик на ставка: правоаголна
Состав на батерија.ќелија: литиум јон

Специјална карактеристика: Монитор за отчукувањата на срцето
Компатибилни уреди: паметен телефон
Безжичен провајдер: du
Поддржана апликација: Fitness Tracker
Големина на екранот: 1,62 инчи

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg
Ширината на ременот
2 cm

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Дијагонала на екранот
1.62 "

Ананас ID

Шифра на производот
E2RLY5NE3C

EAN /   код

EAN /   код
AN65ITW0MT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.